У МОЗ звільнили держсекретаря часів Супрун та призначили нових радників

14 Жовтня 2019, 12:15

Очільниці Міністерства охорони здоров'я Зоряні Скалецькій призначили чотирьох нових радників. Про це 13 жовтня повідомила прес-служба МОЗ.

 

Радниками міністра призначили:

 

  • Олексія Яременка в статусі радника міністра. Заступника керівника проекту USAID за напрямком підтримки реформи охорони здоров’я.
  • Віктора Ляшка в статусі радника міністра. Експерта з 20 річним досвідом за напрямком розбудови системи громадського здоров’я.
  • Матвія Хренова в статусі радника міністра. Консультанта НСЗУ з питань стратегічного розвитку мережі надавачів медичних послуг.
  • Серго Кітіашвілі в статусі радника міністра. Фахівця з питань європейської інтеграції.

 

Окрім того, 12 жовтня колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун у Facebook повідомила, що уряд на закритому засіданні звільнив держсекретаря міністерства Артема Янчука, який наразі перебуває в декретній відпустці. 

 

Вона зазначила, що Янчука "було звільнено в суботу ввечері у супертаємному режимі з порушенням законодавства".

 

Його обов'язки передали Інні Солодкій, яка раніше очолювала юридичний департамент Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. 

 

Як зазначила Супрун, Солодка – колишня колега Андрія Пивоварова, очільника юридичної служби МОЗ при екс-міністрі охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій. 

 

Нагадаємо, 24 вересня співробітники МОЗ написали відкритого листа зі скаргою на нове керівництво прем'єр-міністру Олексію Гончаруку. Вони зазначили, що робота міністерства – паралізована.

 

27 вересня Скалецька заявила, що міністерство працює в нормальному режимі

 

30 вересня Гончарук відповів, що конфлікт у МОЗ виник через проблеми з комунікацією.