У МОЗ розповіли про перший день вибору лікарів

2 Квітня 2018, 22:20

У понеділок, 2 квітня, в перший день національної кампанії "Лікар для кожної родини", під час якої кожен громадянин має можливість укласти з лікарем первинної ланки декларацію про медобслуговування, зі своїм лікарем визначилися 12 500 пацієнтів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк. 

 

"Близько 12500 пацієнтів визначилися із своїм лікарем. Це нормальна кількість. Центральна база електронної системи відпрацювала у штатному режимі, на нормальній швидкості. Були випадки, коли "підвисало" локально, їх вирішували", – зазначив Ковтонюк.

 

Заступник також розповів, що були поодинокі випадки черг. А також були  окремі випадки некоректної поведінки у медзакладах (відмови, заповнення на папері тощо), які зафіксували.

 

"Словом, почали спокійно і впевнено. Моніторимо ситуацію. Реагуємо на труднощі. Закликаємо відповідально і без поспіху обирати своїх лікарів", – підсумував Ковтонюк.

 

Нагадаємо, напередодні у Міністерстві охорони здоров'я України роз'яснили правила укладення декларації з лікарем первинної ланки про надання медичних послуг.