У МОЗ підтвердили, що «швидка» до філармонії потрапила в затор, але змовчали про причину

30 Березня 2012, 17:05

За даними прес-служби МОЗ, виклик з Національної філармонії на Європейської площі надійшов о 09.38.  Виклик було передано найближчій до місця знаходження хворого бригаді швидкої допомоги, яка знаходилась на початку вул. Артема.

«О 09.55 бригада швидкої допомоги повідомила, що потрапила у затор на вул. Артема і не може вчасно доїхати до хворого. Відразу виклик було переадресовано іншій бригаді швидкої допомоги, яка на той час звільнилась і перебувала у центрі міста. О 10.00 бригада прибула на місце виклику» – йдеться  у повідомленні.

«По приїзду бригади швидкої допомоги було з’ясовано, що чоловіка віз знайомий до лікарні на госпіталізацію. По дорозі стан чоловіка різко погіршився. Водій зупинив автівку та викликав швидку. Лікарі констатували смерть чоловіка до приїзду швидкої допомоги», – йдеться у повідомленні.

В повідомленні МОЗ немає жодної згадки про кортеж Януковича як причину затримки "швидкої".

Як повідомлялось, сьогдні, 30 березня, в дворі Національної філармонії, зупинилась автівка, в якій чоловіку стало зле.  За даними ЗМІ, за словами медиків, "швидка" не змогла приїхати на виклик вчасно  через перекриття доріг для президентського кортежу.

Нагадаємо, що 30 березня президент Віктор Янукович брав участь у зборах з нагоди 20-річчя створення Національного інституту стратегічних досліджень, які відбувалися в «Українському домі»