У МОЗ 19-20 червня остаточно вирішать, як проводитимуть ЗНО

16 Червня 2020, 10:37

Міністерство охорони здоров'я вирішить  питання з проведенням зовнішнього незалежного оцінювання 19-20 червня відповідно до визначених критеріїв. Про це 16 червня  на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, як передає Інтерфакс-Україна.

 

"Ми плануємо провести ЗНО, але визначили два чітких критерії для його проведення. Визначатимемося 19-20 червня відповідно до цих критеріїв. Станом на сьогодні вони дають змогу провести ЗНО. Воно має відбутися, починаючи з 25 червня. Ми чітко визначили критерії щодо проходження ЗНО. Вони затверджені постановою заступника міністра, головного державного санітарного лікаря. Це і проведення термоскринінгу, обов'язковий допуск у масках, розсадження з дотриманням соціальної дистанції. Обов'язково має бути визначено маршрути доставки, якими доїжджають люди до пунктів оцінювання. Не допускаються сторонні, крім тих, хто складає ЗНО та інспекторів", – зазначив Степанов.

 

Міністр також наголосив, що в Україні, крім основних показників захворюваності, зростають також показники кількості звернень громадян із симптомами коронавірусної хвороби і кількості госпіталізацій.

 

Нагадаємо, що в Україні станом на 9:00 вівторка, 16 червня, виявлено 32 476 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 912 летальних, 14 528 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 666 нових випадків. Загалом проведено 507 251 тестування методом ПЛР.