У “Мотор Січ” відреагували на заяву Луценка про кримінальні провадження

21 Липня 2017, 21:21

У «Мотор Січ» вважають заяву генерального прокурора про розкрадання державних коштів безпідставною. Про це заявив власник компанії В'ячеслав Богуслаєв.

"Це наїзд на акціонерну компанію. Все що він [генпрокурор Юрій Луценко – ред.] розповів – це повна нісенітниця", – заявив Богуслаєв.

За його словами, дійсно у підприємства були не зовсім правильно оформлені деякі документи, але не більше того.

"Я вважаю цю заяву повним непорозумінням. Ми запрошуємо Луценка на наше підприємство і готові все йому пояснити", – каже  Богуслаєв.

Він висловив стурбованість щодо того, що на цей «інформаційний шум», вже реагують партнери компанії.

"Наш головний інвестор з китайської сторони ввів $100 млн в розвиток підприємства. І ось те що відбувається зараз, мене дуже турбує, бо інші інвестори підприємства сьогодні прочитають заяву генпрокурора і думатимуть, що це, дійсно, так і є… ", – додав Богуслаєв.

Нагадаємо, 21 липня Юрій Луценко заявив, що щодо «Мотор Січ» відкриті кілька кримінальних проваджень. Одне з них веде Служба безпеки України.

"Воно зводиться до того, що велика частина акцій, які були раніше виведені на офшорні компанії, була передана у власність в невстановленому законодавством порядку", – сказав генпрокурор.

Він також розповів, що Головне слідче управління ГПУ проводить перевірку факту ймовірного розкрадання державних коштів під час виконання підприємством державного оборонного замовлення.

"Мова йде про ймовірне завищення цін на двигуни і надалі виведенні коштів через фіктивні структури, в тому числі шляхом використання так званих "сміттєвих акцій", – пояснив Луценко.

Крім того, прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що Генеральна прокуратура України розслідує розтрату та подальше привласнення понад 350 мільйонів гривень на машинобудівному підприємстві ПАТ "Мотор Січ".