У Москві скоїли напад на Культурний центр України й спалили синьо-жовтий прапор

23 Листопада 2016, 21:07

Міністерство закордонних справ України оголосило протест через напад на культурний центр у Москві та спалення українського прапора. Про це йдеться у коментарі, який оприлюднило МЗС.  

«Міністерство закордонних справ України вкрай обурене фактом злочинної наруги в Росії над державним символом України – підпалом Державного Прапора, скоєного під час нападу на приміщення Національного культурного центру України в Москві групою радикально налаштованих молодиків 22 листопада 2016 року. Про спланований і санкціонований характер подібних акцій свідчить систематичність їх проведення під стінами українського закладу в самому центрі російської столиці, а також відсутність належної реакції з боку правоохоронних органів», – йдеться у повідомленні.

«Зазначені події навколо української установи, яка здійснює виключно мирну, просвітницьку діяльність, розцінюються в Україні як відверта провокація, метою якої є розпалювання міжнаціональної ворожнечі та штучне нав’язування російському суспільству антиукраїнської агресії.   Міністерство закордонних справ України заявило рішучий протест російській стороні, наголосивши на вимогах невідкладного розслідування злочину і закликавши до публічності судового вироку всім причетним до його скоєння», – підсумували у відомстві.

Читайте також: Спалення прапора України у Варшаві було проросійською провокацією – посол Польщі

Нагадаємо, 11 листопада радикально налаштовані молодики із закритими обличчями під час Маршу незалежності у Варшаві на 98-у річницю незалежності Польщі спалили державний прапор України.