У Москві прогриміло два вибухи біля будинку для співробітників ФСБ

11 Березня 2011, 17:29

«Було встановлено, що перший вибух стався близько 16:25 біля сміттєвого контейнера, що знаходиться між гаражами, а другий – приблизно через 10 хвилин на даху гаража. Потерпілих немає, в сусідньому будинку в районі 6-7 поверхів вибито скло», – сказав Бірюков.

Він відзначив, що одна з найбільш вірогідних версій – хуліганство.

«Нині проводиться опитування жителів довколишніх будинків, щоб встановити обставини події і знайти можливих свідків. По лінії ЖКГ прийнято рішення найближчим часом відновити засклення квартир», – сказав Бірюков.

У правоохоронних органах не виключають, що вражаючі елементи вибухівки аналогічні тим, які використовувалися при вибухові на зупинці на Мічурінському проспекті минулої середи.

Нагадаємо, в середу на зупинці громадського транспорту біля будівлі академії ФСБ на Мічурінському проспекті (захід Москви) також спрацював невстановлений вибуховий пристрій. У результаті вибуху ніхто не постраждав. Слідство порушило тоді кримінальну справу за статтями «хуліганство» і «незаконний обіг зброї і вибухових речовин».

 

Як відомо, 24 січня у московському аеропорту «Домодєдово» прогримів вибух, в результаті якого загинули 36 осіб.

У справі про теракт в «Домодєдово» затримано п'ятьох осіб у віці від 16 до 23 років. Ватажком загону юних терористів, які підготували і здійснили вибух у аеропорту, називають 18-річного Башира Хамхоєва, випадково затриманого в Інгушетії після ДТП на початку лютого, коли він не зупинився для перевірки документів і намагався сховатися від співробітників ДПС. Здійснив теракт 20-річний Магомед Євлоєв.

Позначки: