Відповідно до закону «Про поліцію» кожен працівник відомства зобов'язаний носити нагрудний знак з власним номером, за яким громадяни, у разі необхідності, можуть встановити його особистість.
Активісти розбилися на невеликі групи і вирушили в різні частини Москви. Одна з груп перевіряла поліцію на Комсомольській площі та біля станції метро «Черкізовская».
На Казанському вокзалі активісти зафіксували відсутність знаків у двох поліцейських – це старший сержант відділу боротьби з економічними злочинами і капітан відділу роботи з неповнолітніми. Вони пояснили відсутність знаків тим, що їм їх ще не видали.
У розмові з громадськими активістами багато поліцейських просили більше висвітлювати тему їх низьких зарплат і збільшеня навантаження у зв'язку зі скороченням штатів та скасування надбавок.
В основному, поліцейські вели себе чемно, і лише біля станції метро «Черкізовская» п'ятеро правоохоронців без нагрудних знаків стали вимагати вимкнути відеокамеру і стерти відеозапис.
Всього цією групою було складено 5 «скарг», в яких були вказані звання та імена поліцейських без нагрудних знаків. Ці звернення всі учасники «цивільних патрулів» колективно відіслали на адресу Генеральної прокуратури.
Як повідомлялося, пробну акцію активісти провели 11 квітня у Москві, під час якої поліцейські вели себе досить чемно, а деякі й зовсім були «раді нас бачити» і були в курсі, що громадяни зайнялися питанням контролю виконання закону про поліцію. ЗА інформацією активістів, під час пробної акції поліцейські 2-го оперативного полку на Пушкінської площі продовжували вірити, що нагрудні знаки вони носити не зобов'язані, а Статуту ППС не існує.
Нагадаємо, з 16 квітня у Москві почалася низка протестних акцій під назвою «Білий тиждень». Першим заходом в рамках тижня протесту став спектакль «БєрлусПутін» за п'єсою італійського драматурга Даріо Фо «Двоголова аномалія», організований групою «ТЕАТР.DOC».