У Молдові розбився санітарний вертоліт Румунії, ніхто не вижив

2 Червня 2016, 16:04

На півдні Молдови в районі міста Кагул розбився вертоліт з Румунії, в результаті чого загинули четверо людей. Про це повідомили в Службі надзвичайних ситуацій Молдови.

Згідно з текстом, вертоліт належав санітарній авіації румунського міста Ясси. За домовленістю з владою Молдови в екстрених випадках вертоліт обслуговував санітарну авіацію служби швидкої допомоги Молдови.

У четвер вертоліт повинен був виконати політ з півдня Молдови в Кишинів. Із невідомих причин, літальний апарат розбився на узліссі. Чотири людини, в тому числі пілот і лікар, що перебували на борту, загинули.

Мер міста Кагул Юрій Балануца повідомив, що згорілий вертоліт виявлений на узліссі, тіла загиблих сильно обгоріли, у вертольота вибухнули бензобаки. Можлива причина аварії вертольота – погодні умови: туман і сильний дощ. Проводиться розслідування. 

Усі, хто перебував на борту вертольота, були громадянами Румунії.

Нагадаємо, у ніч на 19 травня компанія Egyptair повідомила, що втратила контакт з літаком рейсу MS804. Лайнер у той момент перебував над Середземним морем приблизно в 280 км від узбережжя Єгипту. Пізніше єгипетські авіаційні чиновники заявили, що літак авіакомпанії EgyptAir розбився. На борту перебували 56 пасажирів і 10 членів екіпажу.