У МНС РФ запевняють, що чергові „путінські камази” везуть на Донбас їжу й книги

27 Лютого 2015, 08:08

Автоколони "гуманітарних камазів" МНС Росії прибули на кордон з Україною, де почалося "митне оформлення вантажів". Про це повідомив заступник начальника національного центру управління в кризових ситуаціях МНС Росії Алєг Воронов.

"Більше 170 автомобілів везуть для жителів Луганської та Донецької областей понад 1,8 тисячі тонн гуманітарних вантажів, більше 80% яких становлять продукти харчування – це м'ясні, рибні та молочні консерви, манна і рисова крупи, гречка, цукор. Також жителі цих областей отримають предмети першої необхідності, книги та навчальні посібники для студентів і школярів Донбасу", – запевняє інформагенція.

"На шляху прямування колона МНС Росії розділилася на дві. Одна з них прибула на пункт пропуску "Донецьк", друга – на "Матвєєв-Курган", де почалося митне оформлення вантажів", – повідомив Воронов.

З прикордонного пункту пропуску "Донецьк" більше 80 автомобілів проїдуть в Луганську область, стільки ж машин з "Матвєєв-Кургану" продовжать рух в Донецьк.

"На двох прикордонних пунктах пропуску працюють українські митники і прикордонники. Вони беруть участь в огляді машин, ніяких зауважень від них не надходило. За проведенням митних процедур спостерігають і представники місії ОБСЄ. На прикордонних пунктах пропуску присутні і журналісти", – відзначається у повідомленні.