У Міжнародному кримінальному суді в Гаазі відреагували на погрози США щодо санкцій

11 Вересня 2018, 15:57

Міжнародний кримінальний суд в Гаазі повідомив, що продовжить виконувати свою роботу попри погрози радника президента США з питань нацбезпеки Джона Болтона, який заявив про готовність Вашингтона запровадити санкції проти МКС у разі розслідування проти американських військ в Афганістані. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву МКС.

 

Як зазначається, МКС є незалежною інституцією, яку підтримують 123 країни, і продовжить виконувати свою роботу відповідно до принципів верховенства права.

 

"У вівторок Міжнародний кримінальний суд повідомив, що "незмінно продовжить виконувати свою роботу" після того, як радник президента США з питань нацбезпеки Джон Болтон пригрозив запровадити санкції в разі розслідування судом дій США в Афганістані ", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 10 вересня радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон повідомив, що Вашингтон готовий запровадити санкції щодо Міжнародного кримінального суду в Гаазі, якщо він проведе розслідування проти американських військ в Афганістані.