У Мюнхені триває конференція з безпеки

1 Лютого 2014, 23:20

Українці Німеччини в день відкриття конференції провели в Мюнхені Автомайдан.

«Ми демонструємо нашу солідарність з організаторами і учасниками київського АвтоМайдану! Ви для нас Герої!», – йдеться на сторінці Євромайдану в соціальній мережі Facebook.

Тим часом, місцеві ЗМІ дуже прихильно відгукувалися про лідера партії УДАР Віталія Кличка, побачивши його серед учасників конференції. Зокрема, на німецькому веб-порталі msn вийшла стаття під назвою «Кличко на Мюнхенській конференції з безпеки: "Недостатньо лише вести розмови".

«Український опозиційний політик Віталій Кличко прибув до Мюнхену, щоб прийняти участь в конференції з безпеки. Він хоче підняти в першу чергу питання санкцій проти керівництва в Києві. «Не достатньо лише вести розмови і демонструвати солідарність», – сказав Кличко Баварському телерадіомовленню BR.

Німці пригадали, як два роки тому у Кличка був поєдинок із британцем Дереком Чисорою.

«Він тоді вийшов з рингу переможцем. Зараз Віталій Кличко прибув у костюмі як один з ведучих українських опозиціонерів», – пишуть журналісти, зазначаючи, що тепер Кличкові час повторити перемогу вже на політичному подіумі.

Фото надане прес-службою ВО "Батьківщина"

Побував на мюнхенському Майдані й лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк. Він поспілкувався із учасниками Майдану та звернувся до них зі сцени.