У місії ОБСЄ підтвердили, що бойовики “ДНР” не пустили спостерігачів в один із районів Донецька

15 Лютого 2017, 23:20

В окупованому Донецьку терористи «ДНР» не пустили спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на місце події. Про це йдеться у повідомленні місії у Twitter.

В ОБСЄ пояснили що спостерігачі уточнювали інформацію щодо інциденту на вулиці Чехова.

«На блокпосту озброєні члени «ДНР» не пропустили ОБСЄ на місце події. СММ готова/може моніторити — їй потрібен доступ», — йдеться у повідомленні.

Раніше джерело Тиждень.ua повідомляло, що 15 лютого в Донецьку перед офісом спеціальної моніторингової місії ОБСЄ відбувся мітинг, організований "владою" терористичного угрупування "ДНР", на якому працівники бюджетної сфери, студенти, пенсіонери закликали представників СММ до «діалогу». До протестуючих вийшла голова Донецького офісу СММ ОБСЄ Ольга Скриповська, яка на вмовляння мітингувальників, разом із пропагандистами РФ та "ДНР" поїхала у район "Трудівський" з метою фіксації обстрілів Донецька 25-26 січня з боку Збройних сил України, але на блок-посту терористи не дозволили автомобілю місії ОБСЄ проїхати ближче до лінії розмежування.

Як повідомлялося, 14 лютого бойовики обстріляли патруль ОБСЄ, коли він виявив заборонене озброєння. Спостерігачі помітили на окупованих територіях танк, гаубицю та інше важке озброєння.

Крім того, 10 лютого у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ повідомили про затримання одного з патрулів під окупованою Горлівкою. Затриманих спостерігачів відпустили, обшукавши їхнє авто.