У МінТОТ оголосили, що розпочали виплати допомоги політв’язням

23 Листопада 2018, 19:31

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб в п'ятницю, 23 листопада, повідомило, що розпочало виплату державної допомоги особам, незаконно позбавленим волі РФ у зв’язку з політичною або громадською діяльністю. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"За результати першого засідання Комісії щодо виплати допомоги особам позбавленим особистої свободи, яке проведено під головуванням першого заступника Міністра МТОТ Юсуфа Куркчі, прийнято позитивні рішення. МТОТ в максимально короткі строки були підготовлені усі необхідні документи та передані до Державної казначейської служби для проведення необхідних розрахунків", – йдеться в повідомленні.

 

У МінТОТ відзначили, що вже чотири людини отримали державну допомогу в розмірі 100 тисяч гривень.

 

Як зазначається, 21 листопада відбулося чергове засідання Комісії та прийнято позитивні рішення щодо 11 кейсів.

 

"У зв’язку з тим, що кандидатами на отримання допомоги, разом з необхідними документами, було подано заяви з проханням про нерозголошення їх персональних даних, через побоювання можливого переслідування або додаткових репресій з боку окупаційної влади, Комісією прийнято рішення про проведення закритих засідань та нерозголошення відомостей про конкретних осіб, які отримують допомогу", – додали у відомстві.

 

Нагадаємо, 23 листопада о 6:02 Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому проект державного бюджету на 2019 рік.