У Мінсоцполітики назвали кількість зареєстрованих учасників АТО

9 Жовтня 2015, 14:52

Статус учасників АТО на Донбасі за оперативними даними отримали понад 124 тисячі осіб. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра соціальної політики Василь Шевченко.

«До реєстру учасників АТО внесені 107 тисяч 142 людини. У той же час, за оперативною інформацією, статус учасника АТО отримали 124 тисячі 457 осіб», – сказав Шевченко.

Водночас він заявив, що для сімей загиблих учасників АТО від держави купили 633 квартири.

«Міністерство соціальної політики є розпорядником коштів, що спрямовуються у вигляді субвенцій на закупівлю житла для військовослужбовців – це 300 млн грн, які пропорційно виділяються протягом року до 31 грудня. За рахунок цих коштів планується закупити 633 квартири для сімей загиблих», – зазначив В.Шевченко.

За його словами, у деяких областях вже закуплено квартири для передачі сім'ям загиблих в АТО або інвалідам I і II групи.

«На сьогодні ми маємо першу інформацію про те, що області почали відповідні процедури і почали закупівлю. Так, наприклад, у Житомирській області закуплено 16 квартир для передачі сім'ям загиблих або інвалідам I і II групи. У Закарпатській області закуплено 7 квартир, у Миколаївській області – 5 квартир, у Дніпропетровській області – 18 квартир, у Київській області – 32 квартири», – розповів Шевченко.

Як повідомлялося, у Міноборони назвали число жінок-військових АТО.