У Мінську сторони обговорювали “особливий статус” окремих районів Донбасу — ОБСЄ

6 Вересня 2017, 21:41

Політична підгрупа Тристоронньої контактної групи обговорювала в Мінську забезпечення "особливого статусу" окремих районів Донеччини та Луганщини. Про це повідомив спеціальний представник ОБСЄ у ТКГ Мартін Сайдік.

"Після літньої перерви і початку нового навчального року я відчуваю, що Тристороння контактна група зважилася дати новий імпульс нашій роботі, щоб гарантувати населенню якомога більш спокійну осінь", – заявив Сайдік.

За його словами, на засіданні у середу, 6 вересня, робоча група з економічних питань обговорила можливе покращення механізму оплати за водопостачання в ОРЛО. Також торкнулися необхідності захисту низки об'єктів "життєво важливої інфраструктури" у зоні АТО.

Як додав Сайдік, триває і обговорення обміну заручниками. Також він зазначив, що дискусія політичної підгрупи була спрямована на обговорення питань реалізації особливого статусу окремих районів Луганської та Донецької областей відповідно до Мінських домовленостей.

Нагадаємо, раніше прес-секретар другого президента України, представника країни в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що Тристороння контактна група під час засідання в середу, 6 вересня, у Мінську відзначила, що в період із 28 серпня по 3 вересня 2017 року на Донбасі зафіксовано найнижчу кількість обстрілів, починаючи з 2015 року.