У Мінську домовились про розведення сил біля Станиці Луганської

5 Грудня 2017, 18:40

На засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі у Мінську у вівторок, 5 грудня, сторони домовились про розведення сил біля Станиці Луганської 10 грудня. Про це повідомила представниця України у ТКГ Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, зокрема, роботи заплановано на 9-10 грудня із залученням представників СММ ОБСЄ. Роботу контрольного пункту в'їзду-виїзду на цей період буде тимчасово призупинено.

Також Оліфер додала, що безпекова ситуація на Донбасі лишається нестабільною, а спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують констатувати про збiльшення кiлькостi обстрiлiв.

"Останнiй обстрiл в районi Станицi Луганської зафiксовано 2 грудня. За умови дотримання режиму тишi з боку ОРЛО впродовж 7 днiв 10 грудня заплановано провести розведення сил та засобiв на цiй дiлянцi", – йдеться у повідомленні.

Окремо сказано, що сторони домовились про ремонт пішохідного мосту в Станиці Луганській.

"Це оновлення мосту є вкрай необхідним: щодоби його перетинають до 10 тисяч людей. В цей перiод особливо актуальне та важливе відкриття КПВВ «Золоте»", – заявила прес-секретар Кучми.

Нагадаємо, що у березні терористи зірвали процес розведення сторін в районі Станиці Луганської.