У Міноборони ввели посаду держсекретаря

21 Жовтня 2016, 10:29

Кабінет міністрів України увів посаду державного секретаря в Міністерстві оборони. Про це йдеться у постанові уряду №730 від 19 жовтня.

На виконання закону "Про державну службу", Кабмін вніс зміни до положення про Міноборони, зокрема, запроваджено посаду держсекретаря.

Рішення ухвалено з метою забезпечення діяльності Міноборони, стабільності й наступності в його роботі, організації поточної роботи, пов'язаної зі здійсненням повноважень міністерства.

Згідно з постановою, держсекретар Міноборони організовує роботу апарата міністерства, забезпечує підготовку пропозицій щодо виконання завдань міністерства й подає їх на розгляд міністра, готує й подає міністру для твердження плани роботи Міноборони й звітує про їх виконання.

Також забезпечує реалізацію державної політики щодо державної таємниці, контроль над її збереженням в апараті Міноборони.

Крім того, держсекретар призначає на посади й звільняє з посад у порядку держслужбовців апарата Міноборони, присвоює їм ранги держслужбовців, приймає рішення про їх заохочення й притягнення до дисциплінарної відповідальності (крім керівників структурних підрозділів апарата Міноборони).

Крім того, представляє Міноборони як юридична особа в цивільно-правових відносинах.

Як повідомлялося, закон про реформу державної служби Верховна Рада ухвалила 10 грудня.

У квітні президент Петро Порошенко заявив, що закон про держслужбу потрібно доопрацювати.

Повністю закон вступив у силу 1 травня.