У Міноборони повідомили про намір бойовиків повернути під контроль трасу Донецьк-Горлівка

11 Березня 2016, 12:50

Незаконні збройні формування не припиняють спроб розширити територію своєї присутності в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький на брифінгу в п'ятницю в Києві.

"Ситуація залишається складною. Вона характеризується продовженням порушень Мінських домовленостей російськими окупаційними військами, це стосується припинення вогню і відведення важкого озброєння від лінії зіткнення, спробами розширити підконтрольні території, в першу чергу, на донецькому напрямку – Авдіївці та Ясинуватій, утриманням бойових підрозділів на інших напрямках в стані повної бойової готовності", – сказав він.

Представник ГУР Міноборони зазначив, що тривають активні заходи бойової і оперативної підготовки першого і другого армійських корпусів, які проводяться одночасно з бойовою підготовкою Південного округу Збройних сил РФ. Він підкреслив, що на територію окупованих районів тривають поставки з РФ техніки, озброєння, паливно-мастильних матеріалів і різного устаткування.

"Лише за минулу добу велику кількість танків доставили в Донецьк. Здійснюється посилення танкових підрозділів в основному на донецькому і слов'янському напрямках. В Авдіївці і в Ясинуватій ситуація загострилася, противник створив кілька ротних тактичних груп для того, щоб повернути під контроль автотрасу, яка з'єднує Донецьк і Горлівку, ситуація там дуже складна. Крім того, ми помітили "Град" в Горлівці", – розповів Скібіцький.

Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомила про загрозу висадки морського десанту РФ на Азовському узбережжі.