У Міноборони попередили про появу застосунку “Армія FM онлайн”, який транслює пропаганду РФ

17 Грудня 2020, 16:00

На одній із популярних платформ із програмами для смартфонів виявлено застосунок "Армія FM онлайн" невідомого походження для прослуховування нібито armyfm.com.ua, першого в Україні військового радіо. Про це у четвер, 17 грудня, повідомило Міністерство оборони України.

 

"Підозрюється, що цей застосунок є одним із проявів інформаційно-психологічних операцій держави-агресора. Ворог не залишає спроб знайти шляхи впливу на українських воїнів і намагається проникнути в інформаційний простір України з використанням новітніх технологій", – ідеться в повідомленні.

 

В оборонному відомстві нагадали, що в листопаді в м. Щасті Луганської області на частоті близької до "Армії ФМ" почали транслювати радіо РФ "Комбат ФМ".

 

"Тепер з'явився псевдозастосунок "Армія FM онлайн", який жодного стосунку до "Першого українського військового радіо" не має і транслює ворожу пропагандистську музику", – наголосили в Міноборони.

 

Крім того, простежується активність провокаційного характеру в чаті застосунку для військовослужбовців "Джура", де анонімні особи поширюють, наприклад, інформацію про зменшення грошового забезпечення для військових, погіршення якості харчування тощо.

 

"Наше духовне наповнення залежить від якості спожитого змісту, а тому закликаємо бути пильними під час встановлення застосунків і споживання їх контенту. Будьте на хвилях справжнього "Армія ФМ" через сайт armyfm.com.ua", – закликали в міністерстві.

 

Як повідомлялося, СБУ викрила у трьох областях пропагандистів, які закликали до захоплення влади та зміни кордону.