У Міноборони показали відео репетиції параду до Дня Незалежності

5 Серпня 2016, 22:56

Сьогодні, 5 серпня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак перевірив хід підготовки особового складу до військового параду, який відбудеться 24 серпня на головній вулиці столиці. Відповідне вдіео з тренувань оприлюднила прес-служба Міноборони.

«Цього року в урочистостях візьмуть участь понад 4 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України, а також понад 200 одиниць військової техніки», – зазначають у  прес-службі.

Згідно з текстом, уперше в історії участь у параді візьмуть військовослужбовці Сил спеціальних операцій та резервісти, які входять до складу стратегічного резерву Збройних Сил України, створеного на випадок загострення ситуації з метою посилення Українського війська.

Зазначається, що під час параду військовослужбовці Збройних Сил України продемонструють нові зразки парадної та повсякденної форми одягу.

«Військова техніка, що залучена до заходу, – це модернізована техніка, яка надійшла з заводів, та техніка, що знаходилась у створеному Міністерством оборони резерві.  Після проведення параду всі зразки техніки та озброєння будуть передані у військові частини та підрозділи Збройних Сил України», – сказано в тексті.

У Києві 24 серпня 2016 року відбудеться військовий парад до Дня Незалежності України. На параді центром Києва проїде близько 200 одиниць військової техніки. 

У 2015 році в Україні на День незалежності відмовилися від проведення військового параду у зв'язку з війною на Донбасі.