У Міноборони переконують, що військові не братимуть участі у мітингу на підтримку Януковича

12 Грудня 2013, 19:29

Лебедєв нагадав, що згідно зі статтею 17 та статтею 37 Конституції участь підрозділів ЗСУ у внутрішньополітичній боротьбі повністю виключена.

"Збройні Сили є державним інститутом, призначенням якого є оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності", – нагадав міністр.

"Згідно з положеннями Конституції, ЗСУ не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу в країні, зміщення органів влади або перешкоди їх діяльності", – підкреслив Лебедєв.

Як повідомлялось, 11 грудня видання ZN.UA з посиланням на джерела в Раді національної безпеки і оборони повідомило, що керівництво країни поставило перед Міноборони та іншими відомствами завдання забезпечити проведення масштабного провладного мітингу на противагу Євромайдану. Зокрема, Міноборони повинне забезпечити на 14-15 грудня харчування (польові кухні, їдальні), розміщення і паливо для обігріву 200 тисяч цивільних, які мають прибути до Києва для участі в масових заходах на підтримку Віктора Януковича.

Нагадаємо, зараз прихильників ПР щодня збирають на мітинг біля будівлі Верховної Ради.