У Міноборони оцінили ймовірність сьомої хвилі мобілізації

26 Вересня 2016, 21:23

Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військових шостої хвилі мобілізації. Глава держави зазначив, що це ще один крок до переходу армії на професійну основу. І щойно буде звільнено останнього бійця з "шостої хвилі" – на фронті залишаться самі контрактники.

Однак, зі слів речника Міноборони, на фронті вже зараз не вистачає близько 14 тисяч бійців, і їх можуть доукомплектувати за рахунок наступної хвилі мобілізації. А поки що таку кількість військових планують призвати на строкову службу. Але направляти їх, як і раніше, до зони АТО не будуть.

"Наскільки я розумію, рішення було ухвалене. Україні потрібно призивати додаткових солдатів. Йдеться про чотирнадцять тисяч нових солдатів, яких треба призвати до кінця року. Ймовірність наступної хвилі дуже велика", – заявив речник Міністерства оборони України Вільєн Підгорний.

Нагадаємо, 26 вересня президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військових шостої хвилі. У рамках демобілізації зі Збройних сил України звільнять близько 20 тисяч військовослужбовців.