Із початку 2017 року в спеціалізованих медичних закладах психологічну реабілітацію пройшли більше 2 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України. Про це заявив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Олег Грунтковський.
«У спеціалізованих медичних закладах психологічну реабілітацію пройшли 2063 військовослужбовця, в тому числі за межами України 75 військовослужбовців та членів їхніх сімей (Македонія та Грузія). В цілому, завдяки роботі 20 груп внутрішньої комунікації, психологічного забезпечення та психологічної підтримки (допомоги) протягом року заходами психологічної реабілітації вдалося охопити понад 6500 військовослужбовців», – заявив Грунтковський, якого цитує прес-служба Генштабу.
Він зауважив, що з питань психологічної реабілітації налагоджено взаємодію щодо використання можливостей 29 обласних госпіталів ветеранів війни, 15 реабілітаційних установ, з якими Державною службою у справах ветеранів війни та учасників АТО укладено угоди про надання послуг з психологічної реабілітації.
Нагадаємо, начальник клініки психіатрії Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Олег Друзь, виступаючи 18 вересня у парламентському Комітеті з питань охорони здоров'я полковник, заявив, що 93% учасників антитерористичної операції на Донбасі є потенційною загрозою для суспільства. 20 вересня міністр оборони України Степан Полторак прийняв рішення відсторонити Друзь від посади.
Згодом у Міноборони заявили, що ознаки посттравматичного синдрому констатуються лише у кожного четвертого учасника антитерористичної операції на сході країни.