У Міноборони назвали кількість російських військових на окупованому Донбасі

18 Вересня 2017, 17:56

На окупованому Донбасі наразі залишається 2900 кадрових російських військових. Про це заявив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

«На сьогодні залишається 2900, саме кадрових російських військовослужбовців. І близько 31 тисячі окупаційних військ», – сказав він.

Читайте також: Загиблих російських військових перевдягають у цивільне, щоб приховати їхню присутність на Донбасі – ГУР

За словами Лисенка, бойовики і російські військові мають на озброєні приблизно 170 танків, 300 бойових машин різного типу, понад 300 артилерійських систем, до 100 реактивних систем залпового вогню.

«Але спостерігається тенденція до виводу новітньої техніки, яка проходила випробування на території Донбасу, і обслуговуючого персоналу до Росії. Тобто вони не хочуть, щоб вона там залишилася», – розповів речник Міноборони.

Нагадаємо, 9 вересня спікер Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов заявив, що на окупованих бойовиками територіях Донбасу перебуває близько 6 тисяч російських військовослужбовців і до 40 тисяч російсько-терористичних бойовиків, а також місцевих маргіналів, які виконують завдання у складі першого та другого армійських корпусів, що функціонально підпорядковуються Збройним силам Російської Федерації.