У Міноборони доповіли про понад 100 постраждалих у зіткненнях під Радою

31 Серпня 2015, 18:07

У зіткненнях під Верховною Радою України у понеділок після попереднього голосування щодо змін до Конституції постраждали 112 людей. Про це заявив відповідальний секретар військово-цивільного координаційного штабу медичної допомоги – полковник медичної служби Всеволод Стеблюк.

«За інформацією військово-цивільного координаційного штабу медичної допомоги в результаті терористичного акту під Верховною Радою поранення отримали 112 військовослужбовців Національної гвардії і працівників міліції. Загинув один військовослужбовець Національної гвардії від поранення серця», – розповів Стеблюк.

За його словами, в цивільні лікарні Києва, зокрема, в 17-у клінічну лікарню поступило 37 поранених, з яких троє перебувають у вкрай важкому і сім – у важкому стані, а в Олександрівську лікарню – шестеро постраждалих.

Головний військовий клінічний госпіталь прийняв 24 поранених (двоє у важкому стані), центральний госпіталь МВС – 42 поранених (двоє у важкому стані), госпіталь ГУ МВС у Києві – троє поранених.

При цьому Стеблюк підкреслив, що забезпечення постраждалих препаратами крові та медикаментами становить 100%.

Як повідомлялося, раніше в НГУ повідомили про близько 50 постраждалих у сутичках під Верховною Радою. Голова МВС Арсен Аваков заявив, що кількість поранених сягнула 90, а затримано 30 осіб. Згодом підтвердили загибель одного нацгвардійця.

Нагадаємо, поблизу ВР пролунало кілька вибухів. Згодом нардеп Антон Геращенко заявив, що у гвардійців кинули бойовою гранатою. МВС уже встановило, що гранату під Радою кинув «свободівець» – гранатометник з батальйону «Січ».

Також нагадаємо, раніше в понеділок під будівлею Верховної ради України після голосування за зміни до Конституції сталася бійка між противниками змін до Конституції та працівниками правоохоронних органів. Одного зактивістів міліція затримала.

Перед голосуванням противники змін до Конституції перекрили дорогу біля ВР.