У Міноборони Білорусі розповіли про перший день навчань «Захід-2017»

15 Вересня 2017, 12:52

Міністерство оборони Білорусі відзвітували щодо першого дня російсько-білоруських військових навчань «Захід-2017».

Як повідомляється, військові маневри проходитимуть у два етапи. Перший триватиме з 14 по 16 вересня, під час цього етапу планують відпрацювати управління військами в ході вирішення завдань стратегічного стримування, завершення підготовки угруповань військ та уточнення плану застосування військ в операції РГВ.

У перший день військові вивчали та аналізували дії командування при управлінні військами під час стабілізації обстановки в зонах відповідальності та відпрацьовували заходи підготовки військ до виконання завдань за призначенням. А також, розігрували бойові дії зі знищення ДРГ і НЗФ та відпрацьовували питання несення бойового чергування з ППО, обладнання позицій в інженерному відношенні.

«У Міноборони Білорусі зазначили, що на полігоні "Лепельский" відпрацьовували питання блокування і знищення НВФ і ДРГ, на полігоні "Доманово" – несення бойового чергування з ППО, охорона і оборона позицій, на полігоні "Ружанській" – припинення порушення державного кордону в повітряному просторі, забезпечення управління і наведення авіації. На полігоні "Борисовський" виконували заходи безпосередньої підготовки до бойових дій», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що в навчаннях беруть участь 12 700 військових. На території Білорусі задіяні понад 10 тис. військовослужбовців (більше 7  тис. – білоруських, близько 3 тис. – російських). А також, 370 одиниць бронетанкової техніки, близько 150 одиниць артилерії та РСЗВ і понад 40 літаків і вертольотів.

Нагадаємо, у четвер, 14 вересня, у Білорусі стартували спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».