У Мін’юсті вдвічі скоротили штат працівників

14 Грудня 2016, 16:55

Міністерство юстиції вдвічі скоротило штат працівників – із 25 тисяч залишилися 12 тисяч. Про це повідомив міністр відомства Павло Петренко, передає ЛІГА.net.

"На сьогоднішній день міністерство юстиції значно скоротило штатний персонал – в два рази. З 25 тисяч бюрократів, яких ми отримали в 2014 році, з незрозумілими функціями і дуже розгалуженою мережею, зараз в системі міністерства юстиції працюють 12 тисяч осіб", – повідомив міністр.

Читайте також: Люстраційний департамент Мін'юсту очолила 23-річна юристка

"Ми відмовилися від радянських органів юстиції, які існували в кожному районі і займалися чим завгодно, тільки не дотриманням прав громадян. Ми їх ліквідували. Ми передали всі функції і повноваження новій, прогресивній системі безоплатної правової допомоги", – додав Петренко.

За його словами, з вересня Мін'юст відкрив 424 бюро правової допомоги в районних центрах і невеликих містах, а в цілому по всій країні працюють вже 545 точок доступу до правової допомоги. З некримінальними справами до них звернулися понад 265 тисяч громадян.

Нагадаємо, раніше Петренко заявив, що близько тисячі суддів, призначених за часів президентства Віктора Януковича, покинуть свої пости.