У Мінінфраструктури заявили про ризики кібератак і терактів з боку РФ

26 Грудня 2018, 16:46

У Міністерстві інфраструктури повідомили, що ризик кібератак і терактів з боку Росії зберігається, тому завершення воєнного стану не передбачає послаблення охорони стратегічних об'єктів інфраструктури. Про це в середу, 26 грудня, заявив глава відомства Володимир Омелян.

 

"Президент оголосив про завершення воєнного стану, ми переходимо у звичний режим роботи, але це не означає, що безпека стратегічних об'єктів інфраструктури буде послаблена. Це для нас пріоритет, бо ми розуміємо, що у будь-який момент є ризик кібератак Кремля, чи інших загроз, включно з фізичними випадками терактів на стратегічних об'єктах. Цього допустити ми не можемо", – наголосив він.

 

Водночас Омелян підкреслив, що під час воєнного стану Мінінфраструктури працювало в посиленому режимі. Зокрема, за його словами, пріоритетність була надана перевезенню військових вантажів. У зв'язку з цим у повному обсязі були виконані завдання, які ставило військове командування.

 

Нагадаємо, 26 грудня Порошенко оголосив про припинення воєнного стану, а також розповів про наслідки його впровадження. Також він заявив, що Україна розширить санкції проти Російської Федерації за "вибори" на окупованому Донбасі та агресію поблизу Керченської протоки.