У Мінекономіки заявили, що рівень безробітних перестав збільшуватися

25 Червня 2020, 17:01

Останні два тижні в Україні не збільшується кількість безробітних. Про це 25 червня повідомляють на сайті Мінекономіки.

 

«Останні 2 тижні ми бачимо, що кількість безробітних не збільшується. Програми, ініційовані урядом, дійсно працюють і показують результат. Так, з періоду початку коронавірусу, тобто з середини березня, вже працевлаштовано лише через фонди зайнятості, не кажучи про такі державні компанії, як «Укравтодор» , «Укрпошта», – більше 150 тис. людей. Ще 200 тис. робочих місць вдалося зберегти завдяки програмі по частковому безробіттю», – зазначив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

 

У міністерстві зазначають, що 156 тисяч людей вдалося працевлаштувати лише через фонди зайнятості за період з початку коронавірусу. Ще майже 216 тис. працівників (з них більше 71 тис. – ФОПи) отримують фінансову допомогу через свої підприємства за програмою по частковому безробіттю.

 

Так, станом на 24 червня до центрів зайнятості подано 136,5 тис. пакетів документів (з них більше 114 тис. – від ФОПів, які є застрахованими особами). Вже прийнято понад 87 тис. рішень для здійснення виплат майже 216 тис. працівників (з них більше 71 тис. – ФОПи).

 

Нагадаємо, що станом на 1 червня кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні зросла на 16,6 тисячі за  тиждень. Всього в Україні офіційно 511 267 безробітних, це майже на 69% більше у порівнянні з показником 1 червня 2019 року.