У Міндоходів пояснили, що перевіряють сервери “ВКонтакте” через фірму, яка автоматизує роботу служб таксі

Акценти
27 Червня 2013, 11:58

Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив начальник прес-служби відомства Микола Ковтуненко.

У постанові про обшук, яке виклала прес-служба соціальної мережі, дається дозвіл на вказані дії міліції. У ньому зазначено, що на серверах можуть зберігатися документи щодо фінансово-господарської діяльності фірми «Евос». Вона підозрюється в умисному ухиленні від сплати податків. Дозвіл на обшук видав слідчий суддя Деснянського районного суду м. Києва.

Нагадаємо, українська міліція вилучила київське обладнання «ВКонтакте» вартістю $0,5 млн.

Засновник соцмережі Павло Дуров у своєму офіційному коментарі заявив: "Привід – на наших серверах нібито могли зберігатися фінансові документи якоїсь української фірми, що ухиляється від сплати податків. На київських серверах «ВКонтакте» зберігалися лише копії відео-та аудіоматеріалів, документів там не може бути суто теоретично".

Як повідомляють ЗМІ, компанія "Евос" надає технології автоматизації роботи диспетчерської служби. Послугами компанії користуються чимало столичних служб таксі. У травня минулого року її почали підозрювати у використанні монопольного становища. За результатами перевірок правоохоронців було заарештовано 32 сервера, що відповідають за розподіл замовлень між диспетчерськими службами і таксистами.

90