У міліції заявляють, що підозрюваного у підкупі виборців в Обухові пограбували

15 Грудня 2013, 13:03

Як зазначили в міліції, сьогодні вранці до правоохоронців прийшов Лозовий із громадянином та сказав, що той намагається підкупити виборців. Водночас кандидат у народні депутати відмовився чекати складання протоколу з цього приводу, заявивши, що міліція сама повинна розбиратися, та пішов з райвідділу міліції. В подальшому з`ясувалося, зі слів доставленого до міліції громадянина, що Лозовий відібрав у нього силоміць 1200 грн та мобільний телефон, про що потерпілий написав відповідну заяву.

Також у міліції повідомили, що з боку іншого кандидата в народні депутата Руслана Бадаєва надійшла інформація про те, що на виборчі дільниці міста підтягуються молодики спортивної зовнішності, які видають себе за журналістів і спостерігачів. Крім того, ініціюються спроби підкупу виборців невідомими, які представляються громадянам, що вони начебто є довіреними особами Бадаєва.

У міліції зазначили, що вся отримана інформація перевірятиметься і вживатимуться відповідні дії щодо недопущення порушень виборчого законодавства. 

Нагадаємо, раніше громадянська мережа ОПОРА повідомила, що у місті Обухів на Київщині у 94 окрузі затримано особу, яка підозрується у підкупі голосів виборців. Затримання здійснила група прихильників кандидата від Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового за участю самого кандидата.