У міліції вважають, що фотокореспондента вбили під час спроби пограбування

3 Грудня 2011, 17:01

«Вже достатньо з’ясовано, що потерпілий напередодні дня смерті передав 17-річному підозрюваному близько 20 тисяч грн для придбання декількох айфонів за ціною, яка нижче ринкової», – зазначили у главку.

За даними міліції, у день убивства основний підозрюваний заманив Розвадовського на 11-й поверх житлового будинку для того, щоб начебто віддати йому телефони.

«Щоб напевне виконати «завдання», підозрюваний запросив собі на допомогу трьох знайомих. За його планом, для того, щоб забезпечити собі алібі: ці особи повинні були напасти на них і відібрати речі. Але в момент нападу все пішло не так, як планував основний підозрюваний – Розвадовський почав тікати, однак зміг добігти лише до другого поверху багатоповерхівки, де й сталося вбивство», – зазначили у мілії.

Удари ножем Розвадовському наносив саме 17-річний підліток, що підтверджується зібраними доказами та його показами.

Інші затримані дають покази. Слідство не виключає, що взяти участь у нападі ці особи погодилися за грошову винагороду.

«Чи була мета вбивства, поки однозначно стверджувати не можемо», – сказали у столичній міліції.

Нагадаємо, фотокореспондента Віталія Розвадовського убили пізно увечері 28 листопада у Києві. Він одержав численні колото-різані рани голови і шиї унаслідок сутички. Журналіста було доставлено до лікарні "швидкої допомоги", де він помер від втрати крові.

29 листопада міліція затримала 17-річного знайомого журналіста за підозрою у зазначеному злочині, що згодом визнав свою провину. Сьогодні правоохоронці повідомили про затримання ще трьох підозрюваних. За даними міліції усі троє віком до 20 років і займаються бойовим самбо.