У міліції проводять понад сто експертиз у справі “караванського стрілка”

Акценти
9 Листопада 2012, 17:14

Як зазначає прес-служба, у справі виконуються весь комплекс необхідних слідчих дій та інших заходів, передбачених чинним законодавством.

«Так, за результатами вже проведених експертних досліджень встановлено, що смерть потерпілого настала внаслідок вогнепального поранення у скроню. Інших тілесних ушкоджень або слідів насилля на тілі не виявлено. Постріл було вчинено у висок справа наліво. Куля пройшла навиліт», – йдеться в повідомленні.

«Крім того, встановлено, що з правої руки небіжчика було виявлено частки дифеніламіну та централіту. Ці речовини є стабілізаторами нітроцелюлозного (бездимного) пороху. Наявність цих речовин на кінцівці небіжчика можуть вказувати на наявність продуктів пострілу», – зазначає прес-служба.

Нагадаємо, 7 листопада МВС заявило, що у Києві було знайдено тіло чоловіка, схожого на Ярослава Мазурка, підозрюваного у вбивстві охоронців у торговому центрі «Караван».

За попередніми висновками міліція назвала причиною смерті самогубство.

Як повідомило МВС, відбитки пальців рук загиблого, якого виявили 7 листопада у лісопарковій зоні у Києві, ідентичні слідам пальців рук, вилучених при огляді місця події – вбивства охоронців ТРЦ «Караван». 

Як повідомлялося, 26 вересня в ТРЦ «Караван» було розстріляно трьох приватних охоронців і ще одного важко поранено.

5 жовтня міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що особу злочинця встановлено, і вживають заходів з його затримання. За його словами, вбивцею охоронців є уродженець Львівської області, 1974 року народження Ярослав Мазурок.

89