У міліції пояснили, чому арештувати журналіста на Одещині

Акценти
23 Червня 2013, 12:20

“Затриманий неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Так, в квітні за побиття колишньої дружини проти нього порушено кримінальне провадження за ознаками ст. 125 КК України «Умисне легке тілесне ушкодження». Наприкінці травня, під час розгляду у судовому засіданні адміністративного протоколу, складеного щодо затриманого за ст. 173-2 КоАП України, суддя прийняв рішення про застосування до нього адміністративного арешту. Проте, чоловік покинув залу судових засідань до прибуття наряду міліції і до останнього часу переховувався від правоохоронних органів”, – йдеться в повідомленні

Також значиться, що 21 червня до міліції зателефонувала колишня дружина затриманого та повідомила, що колишній чоловік ходить по двору її домоволодіння із незнайомими людьми, тримаючи в руках молоток. “Заявниця повідомила, що колишній чоловік через отвір між дверима і дверною коробкою напустив до оселі газ із різким запахом, внаслідок чого їй стало зле. Правоохоронці запросили затриманого проїхати до Котовського відділку для з’ясування обставин даної події, а також для виконання рішення суду про адміністративний арешт.На законну вимогу правоохоронців затриманий став чинити опір, вкусивши міліціонера, в результаті чого правоохоронці були змушені застосувати до нього спеціальні засоби – наручники”,  – повідомили в МВС

За фактом умисного заподіяння працівникові міліції легких тілесних ушкоджень під час виконання цим працівником службових обов’язків порушено кримінальне провадження за ст. 345 ККУ – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.

Окрім того в повідомленні значиться, що “в ізоляторі тимчасового тримання затриманий пошкодив трубу водопостачання, вирвав електричну розетку, залив водою електричну лампочку, постільну білизну і стіни камери”. “Всі дії заарештованого зафіксовані камерами внутрішнього відеоспостреження, що унеможливлює підтасовку фактів як із сторони правоохоронних органів, так і зі сторони затриманого”, – додали в міліції.

Як повідомлялось, журналіст стверджує, що дружина вигнала його з дому, де залишилися його гроші та документи, і він сам викликав міліцію.

90