У мережі з’явилося вражаюче відео про українських бійців до Дня Збройних Сил

4 Грудня 2015, 20:32

На сторінках Міністерства оборони та Генерального штабу ЗСУ з’явилося відео до Дня ЗСУ. На опублікованих кадрах українські десантники демонструють бойові навики та встановлюють рекорд – формують гігантський тризуб із танків.

Вражаючі кадри були зняті під час масштабних навчань на полігоні "Широкий лан" до Дня Збройних Сил України і опубліковані під назвою-гаслом "Разом переможемо!" На сторінці Міноборони у Facebook кліп прокоментували досить емоційно: "Фантастичне драйвове відео! Лише разом ми здобудемо перемогу!".

Як зазначають автори зйомки, гігантський державний Герб України склали із бронетехніки – танків та БМП. Його довжина сягнула 75 метрів, а ширина – 47 метрів. Рекорд встановили під час одного з етапів військових навчань, організованих Генеральним штабом Збройних сил України на полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області.

Унікальне досягнення офіційно зафіксували представники "Національного реєстру рекордів України" у номінації "Найбільший тризуб із бронетехніки". Керівник реєстру Лана Вєтрова зазначила, що ініціатива українських воїнів претендує на титул найкращого рекорду 2015 року. А створили гігантський тризуб бійці 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади та 79-ї окремої аеромобільної бригади.