У мережі виклали відео нападу на голову Укравтодору

25 Грудня 2015, 17:59

Державне агентство автомобільних доріг України оприлюднило відео нападу на керівника відомства Андрія Батищева, яке сталося напередодні.

Запис триває 40 секунд. На відео зафіксовані троє нападників, які напередодні вдерлися в будівлю Укравтодору та здійснили напад на Андрія Батищева безпосередньо в його кабінеті.

"Обмаль коштів, який нам вдається віднайти і спрямовувати на виконання дорожніх робіт, буде сплачено виключно добросовісним виконавцям. Оплачувати чиїсь лінощі, непрофесіоналізм, економію та наживу Укравтодор не буде!", – прокоментував Батищев цей епізод.

Він наголосив, що якість виконаних робіт і відповідність запланованим обсягам – єдині вимоги, які керівництво Укравтодору висуває перед підрядними організаціями, які для компанії "всі однакові".

"Всім без винятку підрядникам раджу лише одне – робити свою роботу добре, а в разі виникнення спірних питань – діяти виключно в законодавчому полі, не вдаючись до погроз, побиття чи інших протиправних дій", – наголосив Батищев.

Він також заявив, що недоліки та порушення, допущені під час виконання робіт і виявлені замовниками під час їх приймання, не дають підряднику права на оплату, поки всі вони не будуть усунуті.

Як повідомлялося, 24 грудня міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що троє представників компанії-підрядника Укравтодору напали на нового голову цієї компанії Андрія Батищева.

Нагадаємо, 12 жовтня Кабінет міністрів України призначив Андрія Батищева керівником Державного агентства автомобільних доріг.