У Меджлісі заявили про загрозу нової хвилі арештів у Криму

7 Листопада 2016, 18:41

Перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял повідомив, що в Криму найближчим часом очікують нову хвилю арештів. Про це він розповів в інтерв'ю QirimInfo.

"Ми очікуємо, що найближчим часом пройде нова хвиля арештів, причому саме активістів. Ми точно знаємо, що переслідування і арешти за релігійними ознаками триватимуть. Силовики нам відкритим текстом говорять, що арешти в Строгановці і Кам'янці не останні в так званій «справі Хізб ут-Тахрір». Більш того вони нам радять, мовляв, не втручайтеся і не захищайте їх, щоб самим не потрапити під роздачу", – розповів Джелял.

"Що стосується мене, останнім часом ніяких дій з боку влади не проводиться … Але у мене, як і у багатьох інших колег, загальне відчуття, що саме це і насторожує. Активність і увагу з боку силовиків завжди тримали тебе в тонусі, а зараз відчуття, що дають розслабитися, щоб потім раптово себе проявити", – додав Джелял.

Як повідомлялося,  12 жовтня, співробітники ФСБ Росії влаштували обшуки в будинках кримських татар в селі Строганівка і на масиві Кам'янка в передмісті Сімферополя. А вже 13 жовтня суд у Криму заарештував п'ятьох кримських татар, підозрюваних у тероризмі. МЗС України закликало Росію припинити переслідування кримських татар.