У Маркова під час затримання в Італії знайшли паспорт РФ – ЗМІ

12 Серпня 2015, 19:39

Екс-народний депутат України Ігор Марков, якого затримали в Італії, виявився також громадянином Російської Федерації. Про це розповіло джерело, ознайомлене з деталями подій в Італії.

"Повідомили, що в нього був крім українського ще і російський паспорт", – стверджує джерело. Наразі невідомо, чи був російський паспорт оформлений на те саме ім’я, що і український.

Нагадаємо, позбавленому мандата народному депутату Ігорю Маркову інкримінували організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. За даними міліції, йшлося про події 2007 року, коли біля Одеської облдержадміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ.

Маркову було вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Він був затриманий.

МВС передало матеріали справи Маркова на розгляд до Приморського районного суду Одеси.

12 вересня 2013 року Вищий адмінсуд зобов'язав ЦВК позбавити Маркова мандата.

Суд обрав запобіжний захід для Маркова у вигляді тримання під вартою до 20 грудня 2013 року.

25 лютого 2014 року Приморський районний суд Одеси звільнив Маркова з-під варти.

У грудні 2014 року МВС оголосило Маркова в розшук. На офіційному сайті Міністерства у розділі "Особи, які переховуються від органів влади" датою зникнення Маркова вказано 4 листопада 2014 року.

На початку серпня 2015 року Марков виступив на прес-конференції в Москві як член так званого Комітету порятунку України, очолюваного колишнім прем'єром України Миколою Азаровим.