У Маріуполі знайшли холерний вібріон у колекторах меткомбінатів

5 Липня 2011, 14:38

Зокрема, за результатами дослідження проб води, один вібріон холери був виявлений в річці Кальміус у районі промислового випуску № 4 МК «Азовсталь», а другий – біля насосної станції № 2 ММК ім. Ілліча.

Гусаков зазначив, що проби води, які були взяті на наявність вібріона холери перед промисловим випуском насосної станції, – негативні.

Саме біля насосної станції комбінату ім. Ілліча купалися двоє з трьох хворих на холеру чоловіків, які зараз перебувають в інфекційному відділенні, третій – купався і ловив рибу в Кальміусі.

Головний санітарний лікар міста допускає, що промислові гіганти тут зовсім не причому, адже в самому колекторі, звідки в річку тече технічна вода, дуже багато дірок. Ці дірки зробили люди, які зливають в даний колектор нечистоти. Також там розташована зливова канава. А ось сміттєзвалище, яке довгий час було однією з причин забруднення води, було ліквідоване ще 6 червняє.

У даній ситуації міський голова Юрій Хотлубей запропонував допомогти комбінату ім. Ілліча з хлоркою, якою варто продиференціювати колектор.

Як повідомлялось, у зв’язку із спалахом холери міська влада заборонила особам без постійного місця мешкання заходити на ринки. З 28 червня у місті проводиться робота з виявлення безхатченків і доправлення їх у ізолятори й лікувальні установи для обстеження на захворювання холерою. Обстежено на холеру 171 особу із числа осіб без певного місця проживання.

На 4 липня у Маріуполі зафіксовано 20-й випадок захворювання на холеру.

Маріупольське міське управління міліції порушило кримінальну справу за фактом поширення холери серед населення міста.

Позначки:

читати ще

показати ще
97