У Маріуполі на вокзалі знешкодили бомбу

4 Грудня 2014, 10:08

Саперами Збройних Сил України успішно знешкоджено саморобний вибуховий пристрій на Маріупольському залізничному вокзалі. Про це йдеться у повідомленні прес-центру АТО.

3 грудня, близько 12:00 біля Маріупольського залізничного вокзалу було знайдено підозрілу господарську сумку, в якій була частина протигазу і два дроти.

Рішенням керівництва сектору «М» до Маріупольського залізничного вокзалу одразу ж направлено дві групи розмінування з числа військовослужбовців підрозділів інженерних військ Збройних Сил України.

В ході роботи військових саперів небезпечну знахідку було кваліфіковано як саморобний вибуховий пристрій, який складався з двох тротилових шашок по 200 грамів, електродетонатора, та оборонної гранати типу РГО. Після вжиття оперативних заходів саморобний вибуховий пристрій було знешкоджено та передано по елементах слідчим органам Служби безпеки України для подальшого з’ясування усіх обставин.

За словами старшого групи розмінування, у разі приведення в дію даного небезпечного предмету в дію постраждали б десятки людей. Тож, військовослужбовці Збройних Сил України вкотре врятували життя та здоров’я маріупольців і, тим самим, зробили свій внесок у боротьбу з тероризмом в регіоні.