У Маріуполі лев розтерзав працівника зоопарку

2 Березня 2016, 13:31

У Маріупольському зоопарку лев накинувся на 43-річного чоловіка. Про це інформують місцеві ЗМІ.

Інцидент стався 1 березня.

За попередньою інформацією, потерпілий є працівником зоопарку, проживає в селищі Талаківка.

За даними медиків, у чоловіка множинні рвані рани тіла з лівого боку – прокушені рука, живіт, плече, грудна клітка і навіть голова. Із великою крововтратою і травматичним шоком потерпілого доставили в міську лікарню.

У реанімації лікарні, куди доставили чоловіка, повідомили, що потерпілий живий.

Пізніше медики повідомили, що лев завдав скальповану рану голови, залишивши її практично без шкіри. Сильно скалічив руки і ноги. Особливо постраждала ліва нога – звір практично викуси йому литкового м'яза. На щастя, життєво важливі органи зачеплені не були, і жити чоловік буде.

Медики змогли зупинити крововтрату, зашили всі місця укусів, змогли зберегти частину шкіри, яка після зубів лева буквально висіла «на волосині».

Лікарі будуть спостерігати за тим, як заживають рани у пацієнта і при можливості закриють місця укусів штучною шкірою.

Як розповів директор зоопарку Савелій Вашура, нічого страшного не сталося, і сам потерпілий уже вдома. «Це проста подряпина, – заявив він. – Таке буває».

За словами Вашура, потерпілий є бідною людиною. Він часто допомагав йому з тваринами в зоопарку, у відповідь Вашура допомагав йому. На цей раз чоловік прийшов напідпитку і поліз в клітку до лева. Тварина погано відреагувавла на запах алкоголю і вкусила чоловіка.

У прес-службі Маріупольського відділу поліції зазначили, що повідомлення про подію надійшло до них від медиків «швидкої допомоги». Відомо, що чоловік проходив стажування в цьому зоопарку. Він прибирав сусідній вольєр і не розрахував відстань від клітини з левом.

Лев лапою підтягнув маріупольця до себе і завдав йому серйозні травми.

Даний факт зареєстрований в журналі єдиного обліку, проводиться перевірка. На цей момент опитати потерпілого не вдалося, так як з ним працюють медики.

Відзначимо, що лев на прізвисько Самсон з'явився в зоопарку в кінці 2011 року. Він є гордістю Савелія Вашури. 

Нагадаємо, 2012 року у столичному зоопарку тигр напав на працівника закладу і травмував його.