У Маріїнському парку демонтували оглядовий майданчик

31 Жовтня 2013, 01:17

Згідно з проектом реконструкції,  на оглядовому майданчику  мають з'явитися сходи, а також два панорамних ліфта, на яких можна буде безкоштовно спуститися до нового оглядового майданчику рівнем нижче.

Від останнього через всю Паркову дорогу до вертолітного майданчику буде вести пішохідний місток. Безпосередньо на Парковій дорозі зроблять ще одну зону відпочинку.

«Все це має бути реалізовано в наступному році. А зараз ми займаємося підготовкою до будівництва, у зв'язку з чим і демонтували оглядовий майданчик у Маріїнському парку» , – розповів  Замогильний.

Він додав, що  зараз фахівці зміцнюють схили і збираються будувати підпірні стіни.

«У Маріїнському парку було явно видно зсув, там навіть на асфальті пішли тріщини. Так що зараз ми проводимо протиаварійні та підготовчі роботи. Тут будуть укріплені дренажні штольні, які збирають воду з усього цього пагорба, укріплені схили шляхом влаштування підпірних стін, зніметься родючий шар грунту, а вже після почнуться будівельні роботи», – розповів Замогильний.

Нагадаємо, у червні 2013 року в ЗМІ поширилася інформація, що на Парковій дорозі, неподалік від Маріїнського палацу, стався зсув ґрунту.

Голова КМДА Олександр Попов назвав ситуацію з зсувом на Парковій дорозі непростою, але не авральною. Він не виключив, що до робіт з укріплення схилу залучать кошти інвестора, який будував вертолітний майданчик.