У Литвина зрозуміли, що «регіонали» зачищають уряд від «народників». Не виключають атаки на спікера

4 Лютого 2011, 18:43

«За заявою депутата від Партії регіонів Василя Хари з приводу звільнення Василя Надраги стоїть бажання позбутися делегованих від Блоку Литвина до Кабінету міністрів представників», – сказав співрозмовник видання.

«Почнемо з того, що Надрага не має ніякого відношення до підготовки проекту пенсійної реформи. Він навіть не входить до робочої групи, яку очолює віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко», – підкреслив співрозмовник газети.

Він нагадав, що «литвинів ці» вже позбулися двох міністерських портфелів: Надрага, який очолював Міністерство праці та соціальної політики, став заступником міністра соціальної політики, а Костянтин Єфименко, який очолював Міністерство транспорту і зв’язку, став заступником міністра інфраструктури.

За словами члена фракції «Народної партії», у даний час завдання Партії регіонів – зачистити територію для суто своїх призначень.

«Тому що після того, як зміни до Конституції в частині виборів набрали 310 голосів, колишні соратники стали не потрібні», – сказав він.

«Більше того, я не виключаю атаки на самого Володимира Литвина, якщо посада голови Верховної Ради теж сподобалася комусь із «регіоналів», – сказав депутат.

Як повідомлялося, парламентський комітет з питань соціальної політики та праці, який очолює Хара, пропонує Раді відхилити проект закону «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», поданий Кабінетом міністрів України.

Комітет також пропонує внести пропозиції щодо кадрових змін у Міністерстві соціальної політики, зокрема, розглянути питання про відповідність займаній посаді першого заступника міністра соціальної політики Надраги.