У Литві прокоментували можливість покращення відносин з Росією

23 Квітня 2018, 19:03

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що у Вільнюса немає причин змінювати політичну лінію у відносинах з Москвою. Про це повідомляє  Delfi.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала після проведеної наради, присвяченої відносинам з РФ і країнами Східного партнерства.

 

"Ми говоримо про практичний рівень, на якому багато можна зробити. А корекцій у політичній поведінці немає, для цього немає передумов", – зауважив він.

 

За його словами, на зустрічі мова не йшла про поліпшення політичних відносин з Росією.

 
"Сьогодні про це не було мови, я сказав ще раз – немає передумов міняти будь-які цілі, коригувати політичну поведінку", – підкреслив він.

 

Наголошується, що потепління у відносинах з РФ можливе тільки за її ініціативою.

 

"Потепління повинно йти з їхнього боку, з боку тих, хто заморожує. Я категорично відкидаю міркування про те, що ми повинні щось зробити, щоб поліпшити відносини. Я вже говорив і вам, можливо, не раз: ми не окупували Крим, ми не окупували 20% території Грузії, ми не втручаємося в політичну систему інших країн або вибори, ми не бачимо, що тут повинні покращувати… Якщо хтось уявляє поліпшення відносин за рахунок поступок у цих сферах, то їх не буде", – додав міністр.