У Львові створять штаб з протидії провокаціям

17 Червня 2011, 19:59

«22 червня можливі провокації. Але ми будемо робити все, щоб їх уникнути. Думаю, що буде створено своєрідний штаб, щоб перебувати на оперативному зв'язку з усіма відповідними структурами і адекватно реагувати на ситуацію», – сказав він на засіданні правління обласної асоціації місцевих рад "Поради Львівщини".

Голова обласної ради висловив надію на те, що «цього разу співробітники правоохоронних органів зреагують правильно».

Водночас Панькевич не повідомив, хто саме створить такий штаб і представники яких структур в нього увійдуть.

За словами голови Львівської обласної ради, 22 червня Львівщина вшановуватиме пам'ять усіх загиблих у війні, але зокрема, більшість заходів буде присвячено пам'яті тисяч жителів області, убитих підрозділами НКВС під час перших днів війни наприкінці червня 1941 року.

Нагадаємо, 16 червня депутат від Комуністичної партії Євген Царьков заявив, що комуністи не мають наміру їхати до Львова 22 червня. Хоча Луганські комуністи планують провести цього дня у Львові виставку дитячих малюнків.

Раніше лідер українських комуністів Петро Симоненко повідомив, що спільну акцію у Львові мають намір провести Комуністична партії України і Комуністична партія Російської Федерації.

Крім того, 22 червня до Львова у складі делегації представників східних областей пообіцяв приїхати губернатор Харківщини Михайло Добкін. Однак нещодавно він заявив, що, швидше за все, не поїде до Львова цього дня.

Між тим львівський губернатор Михайло Цимбалюк заявив, що як офіційна особа не буде запрошувати нікого відвідати Львівщину на 22 червня.

А мер Львова Андрій Садовий заявив, що варто запобігти конфліктам у місті 22 червня. При цьому він не виключає можливості звернення до суду, аби таким чином заборонити масові акції у цей день.

У МВС запевняють, що не допустять нових провокацій у Львові під час відзначення чергової річниці початку війни 22 червня.

Позначки: