У Львові розпочали планування українсько-американських навчань Sea Breeze-2016

2 Лютого 2016, 18:38

У Львові під вівторок, 2 лютого, розпочала роботу початкова конференція з планування українсько-американських багатонаціональних навчань Sea Breeze-2016 (Сі Бриз-2016). Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони України.

Під час маневрів, до участі в яких традиційно запрошені флоти інших країн, відбудеться проведення міжнародної операції з безпеки в кризовому регіоні.

"Раніше ми з американськими колегами проаналізували досвід, набутий під час навчань Sea Breeze-2015, обговорили формат проведення, попередній сценарій і можливий склад учасників Сі Бриз-2016. Під час планувальної конференції ми узагальнимо потенційний склад сил учасників навчань, уточнимо перелік рекомендованих навчань і тренувань, проекти сценарію і план навчань, потребу в матеріально-технічних засобах тощо", – зазначив керівник робочої групи від військово-морських сил Збройних сил України капітан 1 рангу Олексій Доскато.

Дивіться також: Військові навчання. Відпрацювання наступальної тактики

Представник військово-морських сил Сполучених Штатів Америки капітан 2 рангу Кен Енглі подякував українській стороні за роботу і висловив упевненість, що спільна робота військовослужбовців ВМС різних країн матиме позитивний результат.

У командуванні ВМС ЗСУ відзначили, що проведення українсько-американських навчань серії Sea Breeze є важливим чинником зміцнення регіональної безпеки і дієвим механізмом підготовки кораблів і підрозділів флоту стандартам провідних країн.

Читайте також: Навчання українських військових у 2015 році: від Чорного моря до Португалії