У Львові презентують фільм “УГКЦ: Невідомий літопис”

13 Квітня 2010, 16:39
Сьогодні, 13 квітня, у Львівському палаці мистецтв о 16.00 год. почався прем’єрний показ документальної кінострічки «УГКЦ: Невідомий літопис». Фільм стане продовженням циклу документальних робіт, присвячених 20-ій річниці легалізації УГКЦ. Проект підготований рекламно-продюсерським центром «Стар-ТВ» за ініціативи Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.
 
Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міської ради.
 
За словами прес-секретаря УГКЦ о. Павла Дроздяка, це перший масштабний телевізійний проект, у якому змальовується тридцять років підпільного життя забороненої у радянському союзі греко-католицької церкви. До фільму увійшли незнані факти про підпілля, історії про утиски та терор, який чинила тоталітарна система. У фільмі записано десятки живих свідчень священників, монахинь та мирян, які пережили ті часи, віднайдено унікальні матеріали, які творять невідомий літопис підпільної Української Греко-Католицької Церкви яка була найбільш переслідуваною релігійною громадою у світі.
 
"Документальний фільм "УГКЦ: Невідомий літопис" це вшанування та данина священникам, монахам та монахиням, мирянам, які всупереч усім небезпекам та приниженню не зламались і зберегли віру у майбутнє Української Греко-Католицької Церкви", – додав о. Павло Дроздяк