У Львові пограбували авто нардепа Парасюка

17 Жовтня 2015, 16:58

У Львові невідомі пограбували автомобіль нардепа Володимира Парасюка. Про це повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на самого нардепа, а окрім того факт пограбування машини підтвердили у місцевому управлінні МВС.

«Сьогодні зранку до мене в двері постукали працівники поліції і запитали, чи це мій автомобіль. Я вийшов на вулицю і побачив, що з лобового скла мого автомобіля зник навігатор», – сказав Парасюк. Він також зазначив, що в автомобілі на видному місці лежали гроші в сумі близько 100 грн, яких зловмисники не взяли.  

«Мене порадувало, як спрацювала патрульна служба. Хто б  міг подумати, що у Львові таке буде, що до тебе прийде патрульна служба і повідомить про злочин», – наголосив Парасюк.

У МВС підтвердили, що до правоохоронців надійшло звернення про те, що  на вул. Петлюри в автомбілі Skoda невідомі розбили вікно та викрали навігатор. У міліції вирішують питання про відкриття кримінального провадження.

Водночас журналісти нагадали, що у декларації про доходи Парасюка за 2014 рік вказано, що на момент подання нардеп не володів транспортними засобами, а у власності членів його сім'ї є автомобіль Mercedes Vito.

Як повідомлялося, наприкінці вересня Парасюк брав участь у блокаді Криму з використанням позашляховика, який за його словами, належить добровольчому батальйону.