У Львові до ударівця знову навідались з обшуком

25 Липня 2013, 12:31

«25 липня близько 9.30 ранку група осіб, які відмовилися представитися, намагалася заблокувати приміщення у Львові за адресою вул. Лазаренка 1, у якому знаходиться громадська приймальня народного депутата фракції УДАР Ярослава Дубневича», – йдеться у повідомленні.

У партії відзначають, що розблокувати роботу громадської приймальні вдалось лише завдяки особистому втручанню народного депутата.

Згодом з’ясувалось, що заблокувати приміщення спробували працівники правоохоронних органів, в тому числі МВС, які мають на руках постанову суду про проведення обшуків у приміщенні за тою ж адресою, що й громадська приймальня Дубневича.

«Всі ці обшуки,  як і півроку тому так і сьогодні, мають одну мету – чинити тиск на мене як на опозиційного народного депутата»,  –  заявив Дубневич.

Партія УДАР звертатиметься до прокуратури з вимогою перевірити законність дій правоохоронців і припинити тиск на опозиційних депутатів.

Нагадаємо, 18 січня у приймальні депутата спецпідрозділ "Альфа" вже проводив обшук. У СБУ тоді переконували, що «Альфа» помилилась дверима.